این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

دومین سخنرانی از سلسله نشست‌های «حکمرانی داده‌ها در صنایع» برگزار شد

دومین سخنرانی از سلسله نشست‌های مقدماتی پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات با عنوان «حکمرانی داده‌ها در صنایع: چارچوب‌ها و مدل‌های حکمرانی داده‌ها» در ایرانداک برگزار شد.

دومین سخنرانی از پنج نشست «سلسله نشست‌های مقدماتی پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات» با عنوان «حکمرانی داده‌ها در صنایع: چارچوب‌ها و مدل‌های حکمرانی داده‌ها»، با همکاری کتابخانه حسینیه ارشاد، درپژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) برگزار شد.
به گزارش دبیرخانه همایش، دومین سخنرانی از سلسله نشست‌های مقدماتی پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات با عنوان «حکمرانی داده‌ها در صنایع: چارچوبها و مدل‌های حکمرانی داده‌ها»، با سخنرانی محمدرضا مرتضوی، دانشجوی دکترای پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) و مدیریت پنل دکتر آزاده محبی، استادیار پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)، در ایرانداک برگزار می‌شود.
در این سخنرانی با توجه به اهمیت داده و اطلاعات در سازمان‌های امروزی، چارچوب‌های و مدل‌های مطرح در زمینه حکمرانی و مدیریت داده و اطلاعات معرفی و محدوده تمرکز هر یک بررسی شد. همچنین، ارکان و مفاهیم چارچوب مدیریت داده «DMBOK» تشریح شد.
این سخنرانی سه‌شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰ در تالار سخن ایرانداک برگزار شد.
گفتنی است، نشست‌های آتی در سالن نشست‌های علمی کتابخانه حسینیه ارشاد برگزار می‌شود.

فایل ارائه سخنرانی


بازگشت1396/06/04
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !