اخبار

1397/07/22


نمایشگاه فناوری جیتکس با حضور شرکت های ایرانی آغاز به کار کرد


 

8 شرکت دانش بنیان و 23 استارتاپ فعال در حوزه فناوری با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و اتاق بازرگانی در نمایشگاه فناوری جیتکس دبی حضور دارند. 

به گزارش دبیرخانه همایش از خبرگزاری فارس، نمایشگاه فناوری جیتکس دبی امروز با حضور شرکت های ایرانی آغاز به کار کرد. علاوه بر شرکت های ایرانی که به صورت مستقل در این نمایشگاه شرکت کرده اند، 8 شرکت دانش بنیان در قالب پاویون جمهوری اسلامی ایران و 23 استارتاپ در نمایشگاه حضور دارند.

پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه جیتکس با حمایت اتاق بازرگانی ایران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برپا شده است و 5 موسسه نشر دیجیتال و 3 شرکت دانش بنیان را در نمایشگاه حاضر کرده است.

همچنین از 23 استارتاپ ایرانی که در نمایشگاه امسال حضور دارند 18 استارتاپ از سوی اتاق بازرگانی تهران و 5 استارتاپ  از سوی اتاق بازرگانی اصفهان برای حضور حمایت شده اند.

سى و هشتمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات جیتکس از ۲۲ تا ۲۶ مهرماه در مرکز تجارت جهانی شهر دبی برپا است. این نمایشگاه در موضوعات کامپیوتر، شهر هوشمند، هوش مصنوعی، هواپیماهای بدون سرنشین، سخت‌افزار، نرم‌افزار، نرم‌افزار تلفن همراه، بازی‌های رایانه‌ای، لپ‌تاپ و تبلت، گوشى تلفن همراه، زیر ساخت و شبکه‌هاى ارتباطى، تکنولوژی صوتی و سایر خدمات اینترنتی در حال برگزاری است.

 

لینک خبر :

http://fna.ir/bp26u7


نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !