اخبار

1397/08/18به گزارش دبیرخانه همایش، مهندس امیر حسین مطلبی رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و تحول اداری وزارت ورزش و جوانان طی دیداری با اعضای دبیرخانه همایش، حمایت این مرکز را از همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات اعلام کرد.
در این جلسه بعد از گزارشی که از سوی دبیرخانه همایش ارائه شد، مهندس مطلبی همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات را از جمله همایش های معتبر حوزه فناوری اطلاعات خواند و از پژوهشگاه ایرانداک بابت ورود به این حوزه قدردانی کرد.

 وی جایزه فاب(فناوری اطلاعات برتر) که در قالب این همایش به محصولات حوزه فناوری اطلاعات اعطا می شود را از جمله جوایزی دانست که قابلیت تبدیل شدن به معتبرترین جایزه ملی فناوری اطلاعات را داراست چرا که محصولات این حوزه را با سه رویکرد فنی، کسب و کار و فرهنگی ارزیابی می کند.

مهندس مطلبی با اشاره به چالش های حوزه فناوری اطلاعات از جمله عدم هماهنگی سازمان ها در این خصوص و سیاست های پراکنده گفت: این همایش می تواند با در کنار هم قرار دادن سیاستگذاران و کنشگران حوزه فناوری اطلاعات این چالش را تاحدی حل کند.

وی با پذیرش عضویت در شورای سیاستگذاری همایش اظهار امیدواری کرد کنار هم قرار گرفتن پژوهشگاه ایرانداک و وزارت ورزش و جوانان در برگزاری این همایش می تواند نتایج مطلوبی در این حوزه به بار آورد.

گفتنی است ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات چهارم دی ماه سال جاری در مرکز همایش های صدا و سیما  برگزار خواهد شد.

 


نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !