اخبار

1397/10/09


در ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات:
 
جایزه فناوری اطلاعات برتر (فاب) به سه محصول برتر تعلق گرفت.
 
ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات با اعطای سه جایزه فناوری اطلاعات برتر (فاب)، دو جایزه به مدیران برتر حوزه فناوری اطلاعات (مبفا)، و چهار جایزه به شرکت‌های تحول‌آفرین به کار خود پایان داد.
 
به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات با اعطای سه جایزه فناوری اطلاعات برتر (فاب)، دو جایزه به مدیران برتر حوزه فناوری اطلاعات (مبفا)، و چهار جایزه به شرکت‌های تحول‌آفرین به کار خود پایان داد.
 
این همایش شامل بخش‌های مختلفی از جمله معرفی و ارائه دستاوردهای برگزیده در حوزه‌های گوناگون فناوری اطلاعات در قالب جایزه ملی فاب طلایی، نقره‌ای و برنزی؛ حمایت از ایده‌های برتر و بومی فناوری اطلاعات در کشور؛ ارائه جدیدترین دستاوردهای بومی فناوری اطلاعات در نمایشگاه و ارائه جدیدترین نوآوری‌ها و اختراعات در استارت‌آپ دمو؛ تقدیر از مدیران برتر فناوری اطلاعات و برگزاری نشست‌های تخصصی هم‌اندیشی بود.
 
در میان محصولات برگزیده، جایزه فاب طلایی به شرکت توسعه راه‌کارهای هوشمند امین برای محصول تبلت کودک و نوجوان (نارتب)، جایزه فاب نقره‌ای به پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) برای محصول پایگاه اطلاعات علمی ایران (گنج) و جایزه فاب برنزی به شرکت مهندسی رایانورد برای محصول اسمارت وای‌فای اعطا شد.
 
گفتنی است این محصولات از امتیازات جایزه ملی فاب، به شرح ذیل، بهره مند می‌شوند:
 
امکان استقرار در پارک علم و فناوری پردیس؛
 
ارائه خدمات لیزینگ از سوی پارک علم و فناوری پردیس؛
 
بازاریابی محصولات برگزیده در سایت مرکز فن‌بازار ملی به مدت شش‌ماه؛
 
ارائه خدمات صندوق صحا به برگزیدگان.
 
گفتنی است پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات را با همکاری نهاد ریاست جمهوری، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دیگر نهادهای مرتبط در سه محور برگزار کرد.
 
این همایش با شعار «کسب و کار داده‌محور در خدمت جامعه» شامل محورهای مختلف علمی- فناورانه و سیاستی- مدیریتی و اجتماعی- فرهنگی برگزار شد.
 
همایش یک روزه ملی مدیران فناوری اطلاعات سه‌شنبه ۴ دی‌ماه در سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیما میزبان علاقمندان بود.

نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !