اخبار

1397/05/21


رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات (ایرانداک):

ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات با موضوع «کسب و کار داه محور در خدمت جامعه» برگزار میشود. 

رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک)، اعلام کرد: پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات را در آذر ماه برگزار خواهد کرد. دکتر سیروس علیدوستی برگزاری همایش‌های کاربردی در حوزه کسب‌وکار داده‌محور را برای کمک به پیشبرد و رشد علمی‌فناورانه دستاوردهای فناوری اطلاعات ضروری دانست و نیاز به آن را به ملاحظات فرهنگی‌اجتماعی تبیین کرد.  

وی در این زمینه افزود: جایزه فناوری اطلاعات برتر (فاب) در همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات برای معرفی و تقدیر از کاربردهای برتر فناوری اطلاعات اعطا می‌شود. این جایزه ملی برای شناسایی و تشویق متخصصان و پژوهشگران و سازمان‌های فناوری اطلاعات در ارائه دستاوردهای فناورانه و نوآورانه خود در یکی از بزرگ‌ترین همایش‌های این رشته طراحی شده و تنها جایزه ملی بر پایه کاربست دستاوردهای فناوری اطلاعات است.
دکتر سیروس علیدوستی با اشاره به برگزاری ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات در آذر ماه گفت: دبیرخانه همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات آمادگی دارد همه دستاوردهای حوزه فناوری اطلاعات از جمله محصولات و خدمات نرم‌افزاری، سخت‌افزاری، و ارتباطاتی (شبکه‌ای)؛ استانداردها، معماری‌ها، و روش‌شناسی‌های طراحی و ساخت و توسعة سامانه‌های کاربردی؛ و روش‌ها و استانداردهای آسان‌سازی کاربرد و اشاعه فناوری اطلاعات در بستر فرهنگی و اجتماعی را در کمیته‌های علمی و تخصصی همایش، ارزیابی و معرفی کند
گفتنی است، ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات در آذر ماه 1397 برگزار خواهد شد. سازمان‌ها و شرکت‌های فعال در زمینه فناوری اطلاعات می‌توانند مستندات و محصولات فناورانه خود را برای داوری و شرکت در فراخوان جایزه فناوری  اطلاعات برتر (فاب) تا 15 مهر ماه 1397 در وبگاه همایش  ارائه کنند.


نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !