اخبار

1397/07/07


وزارت صمت به حامیان همایش مدیران برتر فناوری ارتباطات پیوست..

به گزارش دبیرخانه همایش مدیران برتر فناوری اطلاعات، در جلسه دبیران علمی و اجرایی همایش با دکتر برات قبادیان معاون آموزش و پژوهش وزارت صنعت معدن و تجارت آن وزارت خانه حمایت خود را از همایش مدیران برتر فناوری اطلاعات اعلام کرد.

لبافی دبیر اجرایی همایش با بیان اینکه در این جلسه گزارشی از سال های قبل و دستاوردهای این همایش ارائه شد افزودند دکتر قبادیان با ابراز خرسندی از اینکه این همایش به ششمین دوره خود نزدیک می شود این همایش را یک رویداد با تجربه چند ساله خود و به بلوغ رسیده می دانند.

معاون وزیر صمت با اعلام موافقت برای همکاری با همایش افزودند که این وزارت طی نامه ای به شرکت های حوزه فناوری اطلاعات و شرکت های دانش بنیان وزارت خانه دعوت به همکاری صمیمانه خواهد کرد و تا برگزاری همایش با دبیرخانه همکاری نزدیکی خواهد داشت.

قبادیان با اعلام اینکه ظرفیت های وزارت و صندوق صحا به کمک همایش خواهد آمد افزودند از برندگان جایزه فاب پشتیبانی خواهند شد و همچنین همکاری وزارت صمت برای برگزاری این همایش و حضور عوامل این معاونت در کمیته های علمی و اجرایی همایش سال بعد نیز اعلام وصول شد.

 

ششمین همایش ملی مدیران برتر فناوری دی ماه امسال در سالن همایش های صداوسیما از طرف پژوهشگاه فناوری اطلاعات(ایرانداک) برگزار خواهد شد.


نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !