اخبار

1397/08/01


مدیر کل دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و وجود دانش و تمایل نسل جوان به فناوری، کسب وکارهای مجازی یکی از بهترین زمینه‌های کارآفرینی و ایجاد اشتغال پایدار در کشور است.

به گزارش دبیرخانه همایش؛  به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دومین نشست از سلسله نشست‌های کسب و کار دیجیتال فرهنگ بنیان برگزار شد.

رحیم سرهنگی مدیر کل دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این نشست که جمعی از فعالان و استارت آپ های حوزه دیجیتال حضور داشتند، با تبیین اکوسیستم کارآفرینی حوزه فرهنگ و هنر، به تاثیر فرهنگ و هنر بر استارتاپها و اکوسیستم کارآفرینی پرداخت.

وی افزود: با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و و جود دانش و تمایل نسل جوان به استفاده از فناوری اطلاعات در اکثر حوزه‌های کاری و زندگی، کسب و کارهای مجازی یکی از بهترین زمینه های توسعه کارآفرینی و ایجاد اشتغال پایدار در کشور است.

سرهنگی تاکید کرد: این امر نیازمند وجود زیرساختهای مناسب، قوانین و مقررات متناسب بیمه ای و کاری است.

مدیر کل دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین بر لزوم شکل گیری شبکه‌های سیال برای خلق نوآوری‌ها تاکید کرد.

 

لینک خبر :

http://fna.ir/bp3wxl

نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !