اخبار

1397/08/23


دکتر شجاعان رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک، فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور:

حضور مدیران دولتی فناوری به همراه شرکت های اثرگذار ویژگی متمایز همایش

به گزارش دبیرخانه ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات دکتر شجاعان در دیدار با اعضای هیئت علمی همایش حمایت خود را از برگزاری همایش در سال جاری اعلام کرد.

عضو شورای سیاست گذاری همایش با بیان اینکه در سال های گذشته این همایش توانسته است جایگاه خوبی را در حوزه فناوری ایجاد کند افزودند ارتباط بین شرکت های اثر گذار حوزه فناوری و مراکز آموزش عالی از دستاوردهای مهم این همایش بود که با حضور مدیران دولتی این همایش را از سایر برنامه ها در کشور متمایز می کند.

رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور با طرح این موضوع که اشتغال از مسائل مهم امروز و چالش های کشور است همایش امسال را با محوریت کسب و کار داده محور در خدمت جامعه فرصتی قلمداد کردند که می تواند با ارتقاء کسب و کارهای داده محور در این زمینه نقش ایفا کند.

دکتر شجاعان با تاکید بر جایزه فاب به عنوان یکی از رخدادهای مهم در کشور افزودند با سرمایه گذاری و پیگیری های ایرانداک می توان این جایزه را تبدیل به یک جایزه ملی کرد و بعد از گذشت چندین دوره موفق امروز این ظرفیت را پیدا کرده است.

در ابتدای جلسه لبافی دبیر اجرایی همایش نیز گزارشی از دستاوردهای سال گذشته را ارائه دادند.

ششمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات باهمت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات(ایرانداک) در ۴ دی ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

 

 


نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !