اخبار

1397/10/15


مدیریت فنی شرکت گسترش ارتباطات مبنا در همایش مدیران فناوری ارتباطات کشور: بزودی یک دیتا سنتر بزرگ و جدیدی در منطقه تجاری پیام راه اندازی خواهد شد.


پدرام قفقازی  مدیریت فنی شرکت گسترش ارتباطات مبنا در همایش مدیران فناوری ارتباطات کشورگفت:شرکت گسترش ارتباطات مبنا دارای مجوز رسمی FCP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ایران، در زمینه ارائه خدمات اینترنت در سطح کشور در حال فعالیت است. بطور کل FCP کامل ترین مجوز فعالیتی است که سازمان مقررات و ارتباطات رادیویی به این شرکت، اهدا کرده است.

وی افزود: این شرکت بر اساس مجوز FCP خدمات متنوعی از جمله؛ پهنای باند اختصاصی که عملا برای راهکارهای سازمانی کاربرد دارد، و سازمان هایی که پهنای باند بیشتری از کاربران خانگی نیاز دارد که بر روی لینک های رادیویی و یا بسترهای فیبر نوری پنهای باند خود را از این شرکت تامین می کنند. خدمات EDLS و  TD_LTE و تلفن های نسل جدید امکانات بیشتری نسبت به تلفن های نسل قدیمی به کاربران نهایی ارایه می دهند.

او در پایان خبر داد: خدمات دیتا سنتر ما در واقع خدمات سازمانی ماهستند که دو مرکز دیتا سنتر فعال و در حال ارایه خدمات دارد که بزودی یک دیتا سنتر بزرگ و جدیدی در منطقه تجاری پیام راه اندازی خواهد شد.


نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !