این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
 
• ...
  هدف‌های همایش چهارم
  دسترسی سریع
ثبت مقاله‌های چهارمین همایش مدیران فناوری اطلاعات در ISC
25 مقاله پذیرفته شده در چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) ثبت و نمایه شده است.
1395/11/12 ادامه مطلب


در چهارمین همايش مديران فناوري اطلاعات؛ جایزه فناوری اطلاعات برتر (فاب) به سه محصول برتر تعلق گرفت
جایزه فناوری اطلاعات برتر (فاب) در سه سطح طلایی، نقره‌ای و برنزی در چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات به محصولات برتر اهدا شد.
1395/07/10 ادامه مطلب


سرویس ایاب و ذهاب اسنپ
بر اساس توافق گروه شرکت های سامان پارس (سامان گستر هوشمند پارس و سامان مدار پارس) با مجموعه اسنپ،‌خدمات ویژه همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات در خصوص ایاب و ذهاب مدیران محترم به محل برگزاری همایش به شرح پیوست ارائه می‌شود.
1395/07/06 ادامه مطلب


برنامه‌ زمان‌بندی همایش
برنامه‌ زمان‌بندی همایش و ارائه شفاهی مقالات اعلام شد.
1395/07/05 ادامه مطلب


امکان استفاده از سرویس "می بریم" برای جابه جایی شرکت کنندگان همایش
با تعامل با استارت آپ "می بریم" شرکت کنندگان در چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات می توانند از سرویس "می بریم" برای جابه جایی راحت تر و به صرفه تر استفاده کنند.
1395/07/04 ادامه مطلب


نتیجه نهایی داوری محصولات چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات
کمیته علمی چهارمین همایش مدیران فناوری اطلاعات، از بین محصولات ارسال شده به دبیرخانه همایش، 62 محصول را در دو قالب محصولات برگزیده و محصولات قابل ارائه به شکل پوستر انتخاب کرده ، که از بین این محصولات، 18 محصول به عنوان محصول برگزیده انتخاب شده اند. گفتنی است محصولات شایسته دریافت جایزه فاب نیز، در روز همایش، از بین محصولات برگزیده معرفی خواهند شد. همچنین، فایل قالب پوستر محصول به پیوست آورده شده است.
1395/06/31 ادامه مطلب


نتیجه نهایی داوری ایده‌های چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات
کمیته علمی همایش پس از بررسی ایده‌های رسیده، 17 ایده را انتخاب نمود که از بین آنها یک ایده به عنوان ایده برتر و چهار ایده را به عنوان ایده برگزیده شایسته تقدیر دانست.
1395/06/28 ادامه مطلب


نتیجه نهایی داوری مقاله‌های چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات
کمیته علمی همایش پس از بررسی مقاله‌های رسیده، 44 مقاله را در قالب ارائه شفاهی، ارائه پوستر و درج در خلاصه مقاله‌ها مورد پذیرش قرار داد. لازم است نویسندگان محترم، به موارد زیر توجه فرمایند
1395/06/21 ادامه مطلب


پیام جناب دکتر احمدی؛ رئیس چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات
چهارمین همایش مدیران فناوری اطلاعات در رویکردی نوین، در پی آن است که افزون بر دستاوردهای علمی ـ فنی و سیاستی ـ‌ مدیریتی، به زمینه‌های اجتماعی و فرهنگی فناوری اطلاعات بیش از پیش توجه کند. این رویکرد از آن روی دارای اهمیت است که امروزه در مراکز علمی و پژوهشی جهان، پیامدهای اجتماعی و فرهنگی ناشی از رشد و توسعة فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی همراه با دیگر زمینه‌های علمی مرتبط، هم‌زمان مطالعه و بررسی می‌شود. مدیران فناوری اطلاعات باید به عنوان حلقة پیوند میان پژوهشگران علوم انسانی و مهندسان، با ملاحظات و دغدغه‌های اجتماعی و فرهنگی گوناگون در کاربرد و مدیریت دستاوردهای علمی و فناورانه بیگانه نبوده و چنین مسائلی را با همکاری مهندسان فناوری اطلاعات در طراحی، تولید، و توسعه محصولات مورد ملاحظه قرار دهند.
1395/06/02 ادامه مطلب


قابل توجه ارائه دهندگان محصول
به‌منظور ارزیابی تفصیلی محصولات ارائه‌شده، ارائه دهندگان لازم است پرسش‌نامه پیوست و مستندات تکمیلی محصولات ارسالی را تا تاریخ 95.6.5 به دبیرخانه همایش ارسال نمایند. گفتنی است این زمان تمدید نخواهد شد.
1395/06/01 ادامه مطلب


برای اولین بار؛ پذیرش 90 عنوان مقاله در همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات
دبیر علمی همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات با بیان اینکه اولین‌بار فراخوان مقاله ذیل رویکردهای علمی-فناوری، سیاستی-مدیریتی و فرهنگی-اجتماعی و زمینه‌های موضوعی آنها در دستورکار همایش قرار گرفته، تعداد چکیده مقالات تایید شده را نزدیک به 90 عنوان برشمرد.
1395/05/27 ادامه مطلب


حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری از همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات
با اعلام حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات، دکتر زند حسامی مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و هماهنگی معاونت در این همایش به سخنرانی خواهد پرداخت. به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» دکتر زند حسامی مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و هماهنگی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات سخنرانی خود را با موضوع «معرفی ساختارهای حمایت از نوآوری و تجاری‌سازی فناوری در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری» ارائه می‌کند.
1395/05/27 ادامه مطلب


تمدید مهلت ارسال دستاوردها تا 1 شهریور ماه
دبیرخانه چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات مهلت ارسال دستاوردها تا 1 شهریور ماه تمدید کرد.
1395/05/23 ادامه مطلب


جایزه ملی «فاب» زمینه‌ساز‌ تحقق هدف‌های اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دانش‌بنیان
دکتر سیروس علیدوستی رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) گفت: جایزۀ فناوری اطلاعات برتر (فاب) به عنوان تنها جایزه ملی کاربست فناوری اطلاعات، در سه ردة طلایی، نقره ای و برنزی در چهارمین همایش مدیران فناوری اطلاعات به محصولات فناورانه داده می‌شود.
1395/05/23 ادامه مطلب


راهنمای نگارش مقاله‌های چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات
راهنمای نگارش مقاله‌های چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات
1395/05/10 ادامه مطلب


اعلام عناوین چکیده مقاله های پذیرفته شده در چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات
با توجه به اتمام زمان ارسال چکیده مقاله، پس از بررسی چکیده های دریافت شده، در زیر عناوین چکیده مقاله های پذیرفته شده در چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات آمده است لازم است نویسندگان تا تاریخ 20 مردادماه 95 اصل مقاله های خود را به دبیرخانه همایش طبق دستورالعمل ارائه شده ارسال نمایند.
1395/05/06 ادامه مطلب


دکتر کاهانی مطرح کرد: ورود دو میلیون متن دیجیتالی به «سامانه پاد»/ارائه سه دستاورد جدید به همایش چهارم
دکتر محسن کاهانی، استاد گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد می‌باشند و از سال 1377 مسوولیت مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات این دانشگاه را بر عهده دارد. دانشگاه فردوسی مشهد در سومین همایش مدیران فناوری اطلاعات که در سال 1394 موفق به کسب جایزه فاب نقره‌ای برای «سامانهپاد» شد. همچنین وب‌گاه دانشگاه فردوسی مشهد در همایش سال گذشته ،جزو وب‌گاه‌های برگزیده معرفی شد. در این بخش گفت و گویی با دکتر محسن کاهانی در مورد سامانه پاد و دیگر دستاوردهای دانشگاه فردوسی داریم.
1395/05/04 ادامه مطلب


تمدید مهلت ارسال چکیده تا تاریخ 31 تیرماه
مهلت ارسال چکیده مقالات و دستاوردها تا تاریخ 31 تیرماه تمدید شده است.
1395/04/27 ادامه مطلب


مصاحبه با دبیر علمی همایش چهارم مدیران فناوری اطلاعات
)‌ لطفاً درباره کلیات همایش چهارم مدیران فناوری اطلاعات و ویژگی‌های این دوره از همایش، توضیحاتی را ارائه فرمایید. پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) 7 مهر امسال، چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات را برگزار می‌نماید. در این دوره از همایش، الگوی توسعه‌یافته‌ای از ارزیابی دستاوردهای فناوری اطلاعات را مدنظر قرار داده‌ایم. همایش چهارم از دو ویژگی حائز اهمیت برخوردار است؛ اول اینکه در برگزاری همایش امسال، با اتخاذ رویکردی میان‌رشته‌ای به فناوری اطلاعات، محورهای همایش به سه محور اصلی گسترش یافته است: علمی-فناوری، سیاستی-مدیریتی و اجتماعی-فرهنگی. این محورهای سه‌گانه مبتنی بر این دیدگاه است که دستاوردهای فناوری اطلاعات صرفاً مصنوعاتی تکنیکی و فیزیکی نیستند، بلکه این مصنوعات از ابعاد سیاستی-مدیریتی و اجتماعی-فرهنگی نیز برخوردارند.
1395/04/19 ادامه مطلب


خانم مهندس لامعی مسئول کارگاههای آموزشی همایش: در چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات 5 کارگاه آموزشی برگزار می شود.
برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌‌های آموزشی در حیطه فعالیت و مأموریت پژوهشگاه و مرتبط با زمینه فعالیت پژوهشگران و جامعة علمی هم‌چون سال گذشته در همایش سال 95 نیز در نظر گرفته شد. طراحی دوره‌های مرتبط در حوزه فناوری و علم اطلاعات در دستور کار این همایش قرار گرفت که امیدوارم برگزاری آن‌ها با استقبال مخاطبین این همایش کشور قرار بگیرد و تا حد زیادی مشکلات این قشر مرتفع گردد.
1395/04/13 ادامه مطلب


مصاحبه با دکتر نامداریان عضو کمیته علمی چهارمین همایش مدیران فناوری اطلاعات
آنچنان که می‌دانیم چهارمین دوره از همایش مدیران فناوری اطلاعات قرار است ذیل سه محور اصلی سیاستی-مدیریتی، علمی-فناوری و اجتماعی-فرهنگی برگزار شود، و سرکار عالی به عنوان یکی از اعضای کمیته علمی این همایش، سرپرستی محور سیاستی-مدیریتی را برعهده دارید. لطفا درباره محور سیاستی-مدیریتی و اهمیت توجه به آن در این دوره از همایش توضیحاتی را ارائه فرمایید.
1395/04/13 ادامه مطلب


دارنده جایزه فاب طلایی مطرح کرد:
مقایسه همانندی بیش از 90 هزار پایان‌نامه با استفاده از نرم افزار«همانندجو» پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران در سومین دوره همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات که در خردادماه 1394برگزار شد، علاوه بر معرفی دستاوردهای برتردر همایش، جایزه‌ای از سوی وزارت عتف با عنوان «جایزه فناوری اطلاعات برتر» (فاب) در سه سطح طلایی، نقره‌ای و برنزی به برگزیدگان اهدا نمود که مهندس امیر پارسی، مدیر دفتر سیستم‌های رایانه‌ای ایرانداک، طراح و مجری سامانه «همانندجو» در این همایش موفق به دریافت جایزه فاب طلایی شد.
1395/04/02 ادامه مطلب


مصاحبه با احمد گنجی دبیراجرایی همایش
برگزاری سومین همایش مدیران فناوری اطلاعات، باعث شد تا تعدادی از مدیران مراکز فناوری اطلاعات کشور دور هم جمع شوند و با هم به تبادل اندیشه و ارائه ی ایده بپردازند و این خود، اتفاق خوشایندی است. از سویی دیگر یکی از نتایج قابل توجه این همایش، تشویق دانشجویان و پژوهشگران حوزه های فناوری اطلاعات و هم چنین تقدیر از تهیه کنندگان وبگاه های برتر مراکز علمی کشور بود که به نظر می رسد این اقدامات میتواند منجر به افزایش انگیزه و حرکت رو به پیشرفت مراکز علمی کشور در حوزه ی فناوری اطلاعات بشود.دبير اجرايي سومين همايش در پايان اظهار اميدواري كرد در همایش های بعدی، گام‌هاي بلندتري براي رسيدن به اهداف برگزاري اين‌گونه همايش‌هاي سالانه خواهيم داشت.
1395/03/10 ادامه مطلب


پیام دبیر علمی همایش
پروردگار مهربان را شکرگزاریم که فرصت و مجالی دیگر به ما بخشید تا چهارمین همایش مدیران فناوری اطلاعات را با همکاری استادان، محققان، مدیران و دانشجویان و با شعار «فناوری اطلاعات از چشم‌انداز سیستم‌های اجتماعی-تکنیکی» در آینده‌ای نزدیک برگزار نماییم.
1395/02/06 ادامه مطلب


چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات با ریاست دکتر احمدی برگزار می‌شود
چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات ، به ریاست دکتر احمدی، معاون پژوهش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می‌شود. به گزارش "روابط‌عمومي پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران" چهارمین همایش مدیران فناوری اطلاعات توسط پژوهشگاه علوم و فناوی اطلاعات، 7 مهر ماه 1394 با ریاست دکتر احمدی، معاون پژوهش وزارت عتف برگزار می‌شود.
1395/01/22 ادامه مطلب


  محورهای همایش

 

الف) محور علمی- فناوری

 فناوری اطلاعات و

    ·       آموزش

·         شبکه

·         هوش مصنوعی

·         زبان‌شناسی

·         اصطلاح‌نامه

·         هستی‌شناسی

·         علم‌سنجی

·         کیفیت داده

·         مدیریت دانش

·         معماری

·         امنیت و ایمنی

·         سیستم‌های اطلاعاتی

·         استانداردها

 

 

 

ب) محور سیاستی- مدیریتی

 فناوری اطلاعات و

      ·       تجاری‌سازی

·         کارآفرینی

·         برنامه‌ريزي راهبردی

·         اشتراک و تأمین منابع

·         ارتباطات سازمانی

·         شبکه‌های اجتماعی

·         مدیریت کیفیت

·         آینده‌نگاری

·         سیاستگذاری

·         انتقال فناوری

·         توسعه پایدار

·         پایش و ارزیابی

·         اقتصاد مقاومتی

·         اقتصاد دانش‌بنیان

·         جنگ سایبری

·         حقوق

·         سلامت

·         حاکمیت

 

ج) محور اجتماعی- فرهنگی

     فناوری اطلاعات و   

·         فرهنگ

·         جامعه

·         هنر

·         اخلاق

·         رسانه

·         محیط زیست


تاریخ های مهم
دبیرخانه کنفرانس


دوشنبه 29 مهر ماه 1398

تا همایش ...

0-1
برگزار کنندگان
حامیان
حامیان رسانه‌ای