این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
 
برگزیدگان پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات                نتیجه نهایی داوری جایزه مدیر برتر فناوری اطلاعات (مبفا) پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات اعلام شد.
  اخبار همایش
برگزیدگان پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات
پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات در تاریخ 5 آذرماه 1396 در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار شد. در اختتامیه این همایش از برگزیدگان به شرح زیر تقدیر به عمل آمد.
1396/09/05 ادامه مطلب


نتیجه نهایی داوری جایزه مدیر برتر فناوری اطلاعات (مبفا) پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات اعلام شد.
کمیته علمی پنجمین همایش مدیران فناوری اطلاعات، از بین فرم‌های دریافت شده به دبیرخانه همایش، مدیران فناوری اطلاعات را در دو سطح مدیر برتر و مدیر شایسته تقدیر انتخاب کرد.
1396/09/04 ادامه مطلب


نتیجه نهایی داوری جایزه شرکت‌های تحول آفرین پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات اعلام شد
کمیته علمی پنجمین همایش مدیران فناوری اطلاعات، از بین فرم‌های دریافت شده به دبیرخانه همایش، شرکت‌های تحول آفرین را در دو سطح برتر و شایسته تقدیر مورد پذیرش قرار داده است.
1396/09/04 ادامه مطلب


برنامه نهایی ارائه مقالات در روز همایش
شرکت کنندگان محترم لازم است مطابق با برنامه زمان‌بندی ارائه شده، روز همایش 5 آذرماه 1396 در سالن کمال الملک مجموعه همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برای ارائه شفاهی مقاله خود حضور بهم رسانند.
1396/09/04 ادامه مطلب


در پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات برگزار می‌شود: نشست تخصصی "دولت الکترونیک: راهکارهای تعامل‌پذیری سازمان‌های حاکمیتی"
به گزارش "ستاد خبری پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات" نشست تخصصی با عنوان "دولت الکترونیک: راهکارهای تعامل‌پذیری سازمان‌های حاکمیتی" در پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات (ITManC2017) و با حضور مهندس اصغر رضا‌نژاد دبیر سازمان صنفی رایانه‌ای استان تهران، دکتر مهدی بینا مدیرکل فناوری‌های نوین نهاد ریاست جمهوری، مهندس شراره بخت‌جو سرپرست امور توسعه دولت الکترونیک سازمان اداری استخدامی، مهندس سید امیرحسین مطلبی رییس مرکز فناوری اطلاعات سازمان میراث فرهنگی و با مدیریت دکتر آرمان ساجدی نژاد دبیر محور سیاستی-مدیریتی همایش و عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران در روز همایش (یکشنبه ۵ آذر۱۳۹۶) از ساعت 14 الی 15 در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود.
1396/09/02 ادامه مطلب


تغییر زمان برگزاری کارگاه‌های روز همایش
به آگاهی می‌رساند برگزاری کارگاه‌های آموزشی روز همایش تغییر کرده و به بعد از همایش که زمان آن متعاقباً اعلام خواهد شد منتقل گردید.
1396/09/02 ادامه مطلب


گفت و گو با علی صنایعی؛ عضو هیات موسس انجمن علمی تجارت الکترونیکی دولت الکترونیک با شعار تحقق پیدا نمی کند/ سیستم ما شفاف باشد شایعه تاثیر نخواهد داشت
عصر ایران؛ یوسف ناصری- اخیرا در یکی از جلسات هیات دولت بر تحقق دولت الکترونیکی در ایران تا پایان دولت دولت آقای حسن روحانی تاکید شده است. با وجود دولت الکترونیک، بسیاری از خدمات به صورت الکترونیکی و بدون مراجعه حضوری به وزارتخانه و سازمان های دولتی و حکومتی، به مردم و شهروندان عرضه می شود.
1396/08/30 ادامه مطلب


گفت‌و‌گو با احمد گنجی، "دبیر اجرایی پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات" در مورد جایزه "شرکت تحول‌آفرین"
جایزه "شرکت‌های فناوری اطلاعات تحول‌آفرین" عنوان یک بخش رقابتی جدید است که امسال برای نخستین بار در "پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات"(ITManC 2017) اعطا خواهد شد. برگزیدگان در این بخش، ضمن دریافت "تندیس شرکت تحول‌آفرین" از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نهاد ریاست جمهوری، وزارت کشور، و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران و در فرآیند ارزیابی شرکت در تعالی فناوری اطلاعات مدنظر قرار خواهند گرفت.
1396/08/30 ادامه مطلب


پنجمین همایش ملی فناوری اطلاعات با همکاری آرموک بصورت آنلاین پوشش داده می شود
پنجمین همایش ملی فناوری اطلاعات با همکاری آرموک بصورت آنلاین پوشش داده می شود. افرادی که تمایل به ثبت نام در این همایش را دارند می توانند از طریق لینک زیر مراحل ثبت نام را انجام دهند. هزینه ثبت نام برای حضور آنلاین در این همایش ملی 45 هزار تومان تعیین شده است.
1396/08/29 ادامه مطلب


نتیجه نهایی داوری مقاله‌های پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات اعلام شد.
کمیته علمی پنجمین همایش مدیران فناوری اطلاعات، از بین مقاله‌های ارسال شده به دبیرخانه همایش، مقاله‌ها را در سه قالب ارائه شفاهی، ارائه پوستر و درج در خلاصه مقالات مطابق جدول زیر (به ترتیب حروف الفبا) مورد پذیرش قرار داده است. لازم است نویسندگان محترم، به موارد زیر توجه فرمایند:
1396/08/25 ادامه مطلب


نتیجه نهایی داوری ایده‌های پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات اعلام شد.
کمیته علمی پنجمین همایش مدیران فناوری اطلاعات، از بین ایده‌های ارسال شده به دبیرخانه همایش، 35 ایده را در سه قالب ایده‌های برگزیده، ایده‌های قابل ارائه به شکل پوستر و عدم پذیرش مطابق جدول زیر (به ترتیب حروف الفبا) انتخاب کرده است.
1396/08/20 ادامه مطلب


نتیجه نهایی داوری محصولات پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات اعلام شد.
کمیته علمی پنجمین همایش مدیران فناوری اطلاعات، از بین محصولات ارسال شده به دبیرخانه همایش، 93 محصول را در سه قالب محصولات برگزیده، محصولات شایسته تقدیر و محصولات قابل ارائه به شکل پوستر مطابق جدول زیر (به ترتیب حروف الفبا) انتخاب کرده است.
1396/08/20 ادامه مطلب


تمدید زمان ثبت نام همایش
به اطلاع می‌رساند مهلت ثبت‌نام در پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات تا تاریخ 24 آبان‌ماه تمدید گردید.
1396/08/15 ادامه مطلب


اهمیت و ضرورت حاکمیت داده در توسعه اینترنت اشیا
پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) در ادامه سلسله کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های مقدماتی "پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات"، سخنرانی علمی را با عنوان «اهمیت و ضرورت حاکمیت داده در توسعه اینترنت اشیا » با سخنرانی جناب آقای دکتر مجید رسولی دیسفانی، عضو هیئت علمی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیریت پنل توسط سرکار خانم دکتر مرضیه زرین بال ماسوله، استادیار پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران برگزار می‌کند.
1396/08/11 ادامه مطلب


کارگاه آموزشی با عنوان «حکمرانی داده‌ها در صنعت بانکی»
پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) در ادامه سلسله کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های مقدماتی "پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات" و با همکاری کتابخانه حسینیه ارشاد، کارگاه آموزشی چهارم را با عنوان «حکمرانی داده‌ها در صنعت بانکی» با حضور جناب آقای صادق عبیات، جانشین اداره کل بازاریابی "بانک انصار" و متخصص راهکارهای هوش تجاری و جناب آقای امینی، مدیر کسب و کار "شرکت ایرانیان نت" برگزار می‌کند.
1396/07/22 ادامه مطلب


جایزه مدیران برتر فناوری اطلاعات (مبفا) در پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات
با هدف شناسایی و بررسی مدیران برتر فناوری اطلاعات کشور، جایزه ملی مدیران فناوری اطلاعات (مبفا) در پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات اعطا می‌شود.
1396/07/19 ادامه مطلب


جایزه ملی شرکت‌های فناوری اطلاعات تحول‌آفرین در پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات
با هدف حساس‌سازی و آگاهی‌رسانی بخش حاکمیت و مدیران عالی کشور در خصوص اهمیت فناوری اطلاعات به عنوان یک اهرم تحول آفرین در حوزه‌های مختلف جایزه ملی شرکت‌های تحول آفرین در پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات اعطا می‌شود.
1396/07/19 ادامه مطلب


تأکید جهانگیری بر محقق شدن دولت الکترونیک تا پایان دولت دوازدهم
به گزارش ایسنا معاون اول رییس جمهور تاکید کرد که باید تا پایان دولت دوازدهم دولت الکترونیک که موجب افزایش رضایتمندی مردم و تسهیل در دریافت خدمات مورد نیاز آنها می شود محقق شود.
1396/07/15 ادامه مطلب


دریافت مجوز از سازمان اداری و استخدامی کشور
پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات، از سازمان اداری و استخدامی کشور (مرکز آموزش مدیریت دولتی) مجوز رسمی کسب نمود. بنابر این گواهی صادر شده برای تمامی شرکت کنندگان همایش، با ذکر شماره مجوز این سازمان خواهد بود.
1396/07/06 ادامه مطلب


انتصاب آقای مهندس امیر شجاعان به عنوان رئیس شورای راهبری همایش
با حکم آقای دکتر وحید احمدی، معاون گرامی پژوهش و فناوری وزارت عتف و رئیس همایش، جناب آقای مهندس امیر شجاعان، رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک، فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور، به عنوان رئیس شورای راهبری همایش منصوب شدند.
1396/07/05 ادامه مطلب


آذری جهرمی: تاکید رئیس جمهوری بر اجرای دولت الکترونیک تحول بزرگی رقم می زند
تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در یکی از شبکه های اجتماعی خود به تاکید رئیس جمهوری مبنی بر اجرای دولت الکترونیک اشاره کرد و نوشت: این تاکید تحول های زیادی را رقم می زند.
1396/07/01 ادامه مطلب


جایزه ملی «فاب» چشم‌انداز اقتصاد مقاومتی را توسعه می‌بخشد
دکتر سیروس علیدوستی، رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) گفت: جایزه ملی فناوری اطلاعات برتر (فاب) تنها جایزه ملی است که کاربست‌پذیری محصولات حوزه فناوری اطلاعات را ارزیابی می‌کند و چشم‌انداز اقتصاد مقاومتی را توسعه می‌بخشد.
1396/06/14 ادامه مطلب


پیام دکتر وحید احمدی؛ رئیس پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات
امروزه پیچیدگی و اندازة بسیار بزرگ داده‌ها در برخی سازمان‌ها به یک مسئله و در برخی دیگر به یک بحران تبدیل شده است. کسب‌وکارهای گوناگون برای چیره شدن بر کاستی‌ها و چالش‌های ناشی از این پیچیدگی‌ها سازوکارهای خود را به گونه‌ای سامان داده‌اند تا بتوانند با ذخیره‌سازی، تحلیل، و ترکیب این داده‌ها از آن بهره برند. کاربست راهکارهای مدیریت داده به‌خودی‌خود بسیار هزینه‌بر است و با منابع این کسب‌وکارها سازگار نیست. بنابراین امروزه سازمان‌ها در کسب‌وکارهای گوناگون خود برای حل مسائل مبتنی بر داده به یک راهکار فراگیر مبتنی بر حکمرانی داده روی‌ آورده‌اند و از مدل‌های اثربخش و کارای آن بهره می‌برند.
1396/06/08 ادامه مطلب


حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان / رویکرد دبیرخانه شورای عالی عتف نسبت به اجرای قانون این شرکت‌ها
در حاشیه برگزاری چهارمین همایش مدیران فناوری اطلاعات، معاون اجرایی دبیرخانه شورای عالی عتف، در خصوص تشکیل شورای عالی عتف و نظارت بر عملکرد دستگاه‌ها در حوزه قانون شرکت‌های دانش‌بنیان موضوعاتی را بیان کرد، که در ادامه می‌خوانید:
1396/06/08 ادامه مطلب


سخنرانی دکتر بینا مدیر کل فناوری های نوین نهاد ریاست جمهوری در همایش
آقای دکتر بینا، مدیرکل فناوری‌های نوین فاوای ریاست جمهوری در پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات در تاریخ پنجم آذر در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد در خصوص خدمات تعاملی دولت الکترونیک، همراه و هوشمند به سخنرانی خواهند پرداخت.
1396/06/08 ادامه مطلب


سخنرانی مهندس بشارتیان عضو کمیسیون دولت الکترونیکی و مشاور سازمان فناوری اطلاعات
آقای مهندس بشارتیان،عضو کمیسیون دولت الکترونیکی و مشاور سازمان فناوری اطلاعات، در پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات در تاریخ پنجم آذر در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد در خصوص حکمرانی داده‌ها و جایگاه آن در دولت الکترونیک به سخنرانی خواهند پرداخت.
1396/06/05 ادامه مطلب


دومین سخنرانی از سلسله نشست‌های «حکمرانی داده‌ها در صنایع» برگزار شد
دومین سخنرانی از سلسله نشست‌های مقدماتی پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات با عنوان «حکمرانی داده‌ها در صنایع: چارچوب‌ها و مدل‌های حکمرانی داده‌ها» در ایرانداک برگزار شد.
1396/06/04 ادامه مطلب


بازدید مسئولان امور مشترکان همراه اول از ایرانداک
به گزارش «روابط عمومی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» مسئولان امور مشترکان همراه اول، در نشستی با رئیس و مدیران ایرانداک با فعالیت‌های ایرانداک از جمله همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات آشنا شده و از بخش‌های مختلف آن دیدن کردند.
1396/06/04 ادامه مطلب


دبیر علمی پنجمین همایش؛ اهداف و رویکردهای همایش را مطرح کرد:
دکتر محمد جواد ارشادی، اهداف و رویکردهای «پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات» را چنین بیان کرد: این همایش در سال 1396 با هدف توسعه و گسترش علم و دانش در حوزه مدیریت فناوری اطلاعات با تاکید بر ارتقاء تخصص و مهارت‌ مدیران این حوزه برگزار می‌گردد.
1396/06/01 ادامه مطلب


تعیین‌ شرکت های دانش بنیان؛ به‌منظور حمایت از نوآوری و تجاری‌سازی فناوری در کشور
در حاشیه برگزاری چهارمین همایش مدیران فناوری اطلاعات، سرپرست شرکت‌های دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به معرفی ساختارهای حمایت از نوآوری و تجاری‌سازی فناوری در معاونت علمی و فناوری پرداخت. دکتر صاحبکار در آغاز صحبت خود به فعالیت‌هایی که در مجموعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام می‌شود اشاره و بخش‌های زیرمجموعه آن ،مانند: ستادهای فناوری راهبردی در حوزه اولویت‌های ملی، را معرفی‌ کرد. در این سخنرانی بحث قوانین حمایت از شرکت‌های دانش بنیان ارائه می‌شود.
1396/05/24 ادامه مطلب


دبیر نشست حکمرانی داده ها، مفاهیم و کاربردها: نیاز سازمانها، کاربست حکمرانی داده‌ها در صنایع
امروزه داده به عنوان یک دارایی راهبردی برای سازمان‌ها و کسب وکارها محسوب می‌شود. از همین منظر، حکمرانی داده‌ها (Data Governance) به دنبال تأمین یک چارچوب سازماندهی برای استقرار استراتژی داده‌ها، مقاصد و اهداف داده‌ای، سیاستگذاری داده‌ها، تعیین تکلیف موضوعات قابل بحث و اختلاف‌برانگیز درباره داده‌ها و تعیین تکلیف متولیان و مسئولیت‌های آنها در مواجهه با داده‌ها به منظور مدیریت اثربخش داده‌های سازمانی است.
1396/05/03 ادامه مطلب


در راستای برگزاری پنجمین همایش مدیران فناوری اطلاعات ایران؛ سلسله نشست‌های مقدماتی با موضوع حکمرانی داده‌ها در صنایع
مهندس مصطفی امینی عضو کمیته علمی همایش و مسئول برگزاری نشست‌های مقدماتی پنجمین همایش مدیران فناوری اطلاعات ایران از برگزاری این نشست‌ها پیش از همایش، با موضوع حکمرانی داده‌ها در صنایع خبر داد. این سلسله نشست‌ها در آخرین سه‌شنبه آخر هر ماه برگزار می‌گردد. اولین نشست در مورخ 27 تیر 1396 آغاز می‌شود و هر ماه یکبار ادامه پیدا خواهد کرد و در نهایت به پنجمین همایش مدیران فناوری اطلاعات ایران که با موضوع حکمرانی داده‌ها از منظر علوم و فناوری اطلاعات در آذر ماه 1396 برگزار خواهد شد، ختم می‌شود.
1396/04/24 ادامه مطلب


برگزیده جایزه ملی فاب نقره‌ای مطرح کرد: جلب اطمینان پژوهشگران با سامانه «ساعت»
محمد ربیعی، دانشجوی مقطع دکترا در رشته مهندسی فناوری اطلاعات با گرایش تجارت الکترونیک دانشگاه علم و صنعت ایران است و کارشناسی‌‌ارشد خود را در همین رشته و گرایش از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی دریافت کرده و دانش‌آموخته مقطع کارشناسی در رشته مهندسی نرم‌افزار از دانشگاه شهید باهنر کرمان است. وی همچنین به‌عنوان عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران مشغول به کار است. عمده پژوهش‌های او در حوزه‌های مدیریت پژوهش، تجزیه و تحلیل سیستم‌های اطلاعاتی و بازاریابی الکترونیکی است و زمینه‌های پژوهشی مورد علاقه وی، متن‌کاوی، پردازش زبان طبیعی و تحلیل رفتار کاربران است. در این بخش گفت‌و‌گویی با محمد ربیعی مجری سامانه ساعت برگزیده جایزه ملی فاب (فناوری اطلاعات برتر) در چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات در مورد سامانه سامانه عرضه و تقاضای پژوهش(ساعت)، پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران(ایرانداک) داریم.
1396/03/31 ادامه مطلب


عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف: مفهوم مهندسی در حال تغییر است/لزوم توجه به ارزش‌های انسانی در عرصه فناوری
مصطفی تقوی، استادیار گروه فلسفه علم دانشگاه صنعتی شریف در نشست تخصصی «فناوری اطلاعات از مناظر سیستم‌های اجتماعی ـ تکنیکی» با اشاره به اغییر مفهوم مهندسی به ویژه در عرصه سایبر گفت: در فناوری حتما باید ارزش‌های اجتماعی و انسانی ملاحظه شود. به گزارش ستاد خبری چهارمین همایش مدیران فناوری اطلاعات، نشست تخصصی «فناوری اطلاعات از مناظر سیستم‌های اجتماعی ـ تکنیکی» با حضور دکتر مصطفی تقوی، استادیار گروه فلسفه علم دانشگاه صنعتی شریف، دکتر بهزاد دوران، استادیار پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) و دکتر علیرضا ثقه‌الاسلامی، استادیار پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) برگزار شد.
1396/03/31 ادامه مطلب


  اهداف همایش

  • معرفی دستاوردهای برگزیده در قالب محصولات و مقالات در حوزه‌های مختلف علوم و فناوری اطلاعات؛
  • برقراری ارتباط و پيوند كاری میان صاحبنظران و محققان علوم انسانی و اجتماعی، سیاستگذاری و مدیریت، علوم و مهندسی در حوزه فناوری اطلاعات و زمینه‌های مرتبط؛
  • بهبود نگرش داده‌محور در لایه‌های مختلف سازمانی با تمرکز بر حکمرانی داده‌ها در حوزه‌های مختلف اطلاعات و فناوری اطلاعات؛
  • برگزاری نشست‌ها و جلسات مختلف هم‌اندیشی در حوزه‌های مختلف اجتماعی- فرهنگی، سیاستی- مدیریتی، علمی-فناورانه در راستای توسعه نگرش حکمرانی داده‌ها در سازمان
  دسترسی سریع  
روز شمار همایش

0-1
  برگزار کنندگان
  حامیان
  حامیان علمی
  حامیان رسانه‌ای
  پوستر همایش

  فراخوان مقاله